Masáže Kolín - Zuzana Vopěnková

Indická masáž hlavy (antistresová masáž)

Něco z historie
Masáž v životě Indů vždy zaujímala velmi důležitou roli. Její počátky se objevily již před více než 1000 lety a jednotlivé techniky se předávaly z generace na generaci. V rámci rodiny masáž hlavy indové podstupují již od útlého dětství a později se sami učí jejím praktikám.

Jak Indická masáž hlavy působí?
Masáž ulevuje od stresu a napětí a přináší maximální relaxaci a uvolnění. Postupně se masírují se místa, kde je mnoho důležitých energetických center. Právě v těchto místech bývá "nahromaděné" napětí, které může být příčinou řady bolestí.
Masáž Vás postupně zbaví psychické zátěže a budete se po ní cítit jako znovuzrození.

Kdy Vám Indická masáž hlavy může pomoci?
Masáž působí jako lék proti bolestem hlavy, nespavosti, napětí a omezení hybnosti v krčních svalech a ramenou. Rovněž blahodárně působí na nervový, oběhový, lymfatický a imunitní systém. Povzbuzuje růst vlasů a také zlepšuje koncentraci a "projasňuje" myšlení.

Jak vlastně Indická masáž hlavy probíhá?
Masáž se nejprve provádí v sedě. Začíná uvolňováním šíjových a krčních svalů, následuje velmi příjemnou masáží vlasové části hlavy. Jako poslední přichází na řadu masáž obličeje, která se již provádí v leže.

Co byste ještě měl/a vědět?
Masáž by měl podstupovat pouze zdravý člověk, nedoporučuje se při nachlazení, zánětech, problémech s tlakem, srdcem, cukrovkou a epilepsií.

Zaujala vás tato technika?
Přijďte a vyzkoušejte její blahodárné účinky na svém těle!

Těším se na vás, Zuzana.